The City of New York vs. Homer Simpson

«The City of New York vs. Homer Simpson» (укр. Нью-Йорк проти Гомера Сімпсона) — перша серія дев'ятого сезону серіалу «Сімпсони». У США серія вийшла 21 вересня 1997. В Україні була дубльована не одразу і вийшла 9 серпня 2008 року.

Серія «Сімпсонів»
««The City of New York vs. Homer Simpson»
Нью-Йорк проти Гомера Сімпсона»
Сезон № 9
Серія № 179
Тривалість
Код виробника 4F22
Вийшов на екрани в США
21 вересня 1997
в Україні 9 серпня 2008
Сценарій Іан Макстон-Грехем
Режисер(и) Джим Ріірдон
На початкуСімпсони виконують декілька баскетбольних трюків
Нові акториДжоан Кенлі в ролі телефонного оператора

Сюжет

О п'ятій вечора Мо спокійно чекає, поки до нього прийдуть усі його клієнти. Після сирени закінчення дня Мо виганяє усіх пацюків із бару і одразу заходять Карл, Гомер, Ленні, Сем і Леррі.Вони вітаються і говорять із Мо, а Барні Гамбл виходить із туалету і каже Мо «Добрий ранок!», хоча була 5 година вечора. Іще один доказ, до чого доріс алкоголізм Барні, який не може вже відрізнити ранок від вечора. Мо тим часом говорить, що на дорогах побільшало аварій і що потрібен тверезий водій. Той, хто витягне з банки чорне яйце, не має пити. Його витягнув Барні і мусив чекати кінця гулянки у Барні на чолі з Даффменом. Потім Барні всіх розвозить додому друзів, а Гомер каже, що той може поїхати до себе на машині Гомера. Пройшов місяць, а Барні зник. Гомеру прийшла квитанція, про те, що Барні лишив авто у Нью-Йорку. Сім'я просить його поїхати, а Барт дістає купон на поїздку на тур-автобусі всього за 2 долари.

Коли сім'я париїжджає у Нью-Йорк, Гомер заявляє, що не бажає оглядати місто і їде до місця між двома близнюками хмарочосами, які тоді ще не були знищені (до 2001 року). Коли Гомер знаходить машину, на склопротирачах він зауважає квитанцію, що поліцейський прийде і зніме машину з блокіратора о 17:00, а зараз 09:00. Гомер каже: «Це ж треба так: сидіти з 9 до 5», проте не хоче йти в місто. Тим часом решта сім'ї оглядає квартали, а Мардж невдало бреше Лісі про жорстоко вбитих зайців, що висіли на виворіт, що вони лише так сплять, хоча навряд Ліса їй повірила. А до Гомера підходить продавець східної їжі пропонуючи йому за невисоку ціну попробувати Кхлав-Халаш з крабовим соком. Соку Гомер випив забагато і відчув потяг у туалет. Дві години Гомер мучився і вирішив ненадовго залишити машину у пошуках туалету. Гомер зауважує, що 16:45 і він має 15 хвилин. Гомер біжить у 1 вежу і виштовхує з ліфта «Моральну» Дамочку, проте у 1 вежі туалет закритий. Коли Гомер нарешті знайшов і сходив в туалет у 2 вежі, то пропустив прихід інспектора, який встановив блокіратор на колесо. Гомер заводить машину і їде з блокіратором дуже повільно, ще й псує обшивку машини і знищує бампер, проте їде. Їдучи зі швидкістю 10 км/год, Гомер помічає, що люди у машинах за ним постійно лаються про нього і він позичає у будівельника дриль, віддирає блокіратор, знищивши майже повністю машину і їде забирати сім'ю. (При віддиранні Гомер увесь час кричить: Здддддддддохни! (від тряски). А Мардж з Лісою їздили на кареті по парку і Гомер знищивши майданчик для гри у баскетбол і зіпсувавши молодій парі пікнік забирає Мардж і дітей і їде у Спрингфілд. По дорозі на Гомера летять мішки і шприци, бо він їхав перед сміттєвозом. Коли Ліса питає: «Ми приїдемо сюди знову?», Гомер каже «Не знаю, Лісо», зі злючим виразом обличчя.

Див. також

Епізоди мультсеріалу «Сімпсони»

Мультсеріал «Сімпсони» складається з 30 повних сезонів. Мультсеріал складається з 662 серій. Трансляція почалася на телеканалі Fox 17 грудня 1989 року і триває дотепер.

Сімпсони (сезон 9)

Дев’ятий сезон мультсеріалу «Сімпсони» розпочався на каналі Fox 21 вересня 1997 і закінчився 17 травня 1998 року.

Сезон отримав 3 премії Еммі:

серія «Trash of the Titans» – «Найкраща анімаційна передача менше однієї години» в 1998 році;

Генк Азарія – за «Найкраще озвучування» Апу Нахасапімапетілона;

Альф Клаузен і Кен Кілер – за «Найкращу музику і вірші».Дев’ятий сезон також номінувався на «Кращий телесеріал» премії «Сатурн» і «Краще редагування звуку» премії «Golden Reel Awards».

Іншими мовами

This page is based on a Wikipedia article written by authors (here).
Text is available under the CC BY-SA 3.0 license; additional terms may apply.
Images, videos and audio are available under their respective licenses.