Північний захід

Північний захід (Пн-Зх, NW від англ. Northwest) — проміжний напрямок між сторонами світу Північ і Захід. Окремий напрям на компасі, азимутальний кут 315°.

Compass Rose English Northwest

Сприйняття в різних мовах

В багатьох мовах або зовсім не існує окремих слів для поняття північний захід, або ж є виразно двокорінними, на основі слів Північ і Захід.

В низці мов (зокрема в кельтських та угро-фінських) є окремі слова для позначення восьми горизонтальних напрямків сторін світу.

Приклад слів північний захід
Мова Пн-Зх Пн Зх
бретонська Gwalarn Norzh Kornôg
естонська Loe Põhi Lääs
фінська Luode Pohjoinen Länsi
Анвронвіль

Анвронві́ль (фр. Envronville) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 319 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 155 км на північний захід від Парижа, 40 км на північний захід від Руана.

Аннувіль-Вільменій

Аннуві́ль-Вільмені́й (фр. Annouville-Vilmesnil) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 526 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 170 км на північний захід від Парижа, 55 км на північний захід від Руана.

Беневіль

Беневі́ль (фр. Bénesville) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 189 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 150 км на північний захід від Парижа, 40 км на північний захід від Руана.

Бертревіль

Бертреві́ль (фр. Bertreville) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 102 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 165 км на північний захід від Парижа, 55 км на північний захід від Руана.

Блаквіль

Блакві́ль (фр. Blacqueville) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 611 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 135 км на північний захід від Парижа, 22 км на північний захід від Руана.

Блоссвіль

Блоссві́ль (фр. Blosseville) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 298 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 160 км на північний захід від Парижа, 55 км на північний захід від Руана.

Будвіль

Будві́ль (фр. Boudeville) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 210 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 145 км на північний захід від Парижа, 36 км на північний захід від Руана.

Ганзевіль

Ганзеві́ль, Ґанзевіль (фр. Ganzeville) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 473 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 175 км на північний захід від Парижа, 60 км на північний захід від Руана.

Гонзевіль

Гонзеві́ль, Ґонзевіль (фр. Gonzeville) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 105 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 155 км на північний захід від Парижа, 45 км на північний захід від Руана.

Дудвіль

Дудві́ль (фр. Doudeville) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 2561 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 150 км на північний захід від Парижа, 39 км на північний захід від Руана.

Енгувіль

Енгуві́ль, Енґувіль (фр. Ingouville) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 240 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 165 км на північний захід від Парижа, 55 км на північний захід від Руана.

Етальвіль

Етальві́ль (фр. Étalleville) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 452 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 150 км на північний захід від Парижа, 39 км на північний захід від Руана.

Етуттвіль

Етуттві́ль (фр. Étoutteville) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 725 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 150 км на північний захід від Парижа, 35 км на північний захід від Руана.

Круа-Мар

Круа́-Мар (фр. Croix-Mare) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 741 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 140 км на північний захід від Парижа, 26 км на північний захід від Руана.

Меній-Паннвіль

Мені́й-Паннві́ль (фр. Mesnil-Panneville) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 679 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 135 км на північний захід від Парижа, 23 км на північний захід від Руана.

Озебоск

Озебо́ск (фр. Auzebosc) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 1040 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 145 км на північний захід від Парижа, 32 км на північний захід від Руана.

Отрето

Отрето́ (фр. Autretot) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 697 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 150 км на північний захід від Парижа, 36 км на північний захід від Руана.

Плен-Сев

Плен-Сев (фр. Pleine-Sève) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 128 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 160 км на північний захід від Парижа, 50 км на північний захід від Руана.

Ривіль

Риві́ль, Рівіль (фр. Riville) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 322 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 165 км на північний захід від Парижа, 55 км на північний захід від Руана.

Фюльто

Фюльто́ (фр. Fultot) — муніципалітет у Франції, у регіоні Верхня Нормандія, департамент Приморська Сена. Населення — 201 осіб (2011).

Муніципалітет розташований на відстані близько 155 км на північний захід від Парижа, 45 км на північний захід від Руана.

Основні:
Проміжні:

Іншими мовами

This page is based on a Wikipedia article written by authors (here).
Text is available under the CC BY-SA 3.0 license; additional terms may apply.
Images, videos and audio are available under their respective licenses.