Europees kampioenschap voetbal 2020 (kwalificatie)

Deze pagina beschrijft het kwalificatieproces voor het Europees kampioenschap voetbal 2020. Alle 55 aangesloten landen bij de UEFA doen mee om 24 plaatsen in het eindtoernooi, in tegenstelling tot eerdere toernooien zijn de gastland(en) niet automatisch gekwalificeerd.[1][2][3]

Kwalificatie EK voetbal 2020
Toernooi-informatie
Gastland Vlag van Europa Europa (eindtoernooi)
Datum 21 maart 2019 – 31 maart 2020
Teams 55 (van 1 confederatie)
Toernooistatistieken
Wedstrijden 150
Doelpunten 485  (3,23 per wedstrijd)
Toeschouwers 3.096.221  (20.641 per wedstrijd)
Topscorer(s) 9 doelpunten:
Vlag van Israël Eran Zahavi
Informatie laatst gewijzigd op: 11 september 2019
Navigatie
Vorige    
Portaal  Portaalicoon   Voetbal
UEFA Euro 2020 Qualifiers Map
Kwalificatie EK 2020

 Gekwalificeerd

 Kan zich nog kwalificeren

 Niet gekwalificeerd

Speelschema

Hieronder staan de speeldagen van dit kwalificatietoernooi. Deze start in maart 2019 en loopt tot maart 2020.

Fase Wedstrijddag Datums
Groepsfase Speeldag 1 21–23 maart 2019
Speeldag 2 24–26 maart 2019
Speeldag 3 7–8 juni 2019
Speeldag 4 10–11 juni 2019
Speeldag 5 5–7 september 2019
Speeldag 6 8–10 september 2019
Speeldag 7 10–12 oktober 2019
Speeldag 8 13–15 oktober 2019
Speeldag 9 14–16 november 2019
Speeldag 10 17–19 november 2019
Play-offs Halve finales 26–28 maart 2020
Finale 29–31 maart 2020

Loting

De loting voor de groepsfase vond plaats op 2 december 2018 in het Convention Centre Dublin in Dublin, Ierland.[4] De 55 deelnemende landen zijn ingedeeld in 10 groepen (5 groepen van 5 teams en 5 groepen van 6 teams).

Procedure

De groepen zijn dusdanig samengesteld dat de sterkste landen niet bij elkaar in de groep komen en dat de groepen een vergelijkbare sterkte hebben. Hiertoe zijn de landen ingedeeld in zes potten. Pot 1 is de sterkste pot met daarin de landen die het best gepresteerd hebben in de Nations League, geleid door de titelhouder. Dat is gebaseerd op het aantal punten dat ze hebben behaald. Eerst van divisie A, daarna divisie B, enz. Uit elke pot is een land in een andere groep geloot. Landen die in dezelfde pot zijn ingedeeld, konden dus niet tegen elkaar spelen. Landen die groepswinnaar zijn geworden in divisie A in de Nations League zijn in een poule met vijf landen geplaatst. Dit omdat die landen in juni ook nog een finaletoernooi van de Nations League moeten spelen, terwijl de overige landen op dat moment EK-kwalificatiewedstrijden spelen.

Potindeling

Deze potindeling is gebaseerd op de stand van de Nations League van 21 november 2018.

Pot 1
Land Grp. Wed W G V Pnt Doelsaldo
DV DT +/−
Vlag van Zwitserland Zwitserland 1 A2 4 3 0 1 9 14 5 +9
Vlag van Portugal Portugal TH 1 A3 4 2 2 0 8 5 3 +2
Vlag van Nederland Nederland 1 A1 4 2 1 1 7 8 4 +4
Vlag van Engeland Engeland 1 A4 4 2 1 1 7 6 5 +1
Vlag van België België A2 4 3 0 1 9 9 6 +3
Vlag van Frankrijk Frankrijk A1 4 2 1 1 7 4 4 0
Vlag van Spanje Spanje A4 4 2 0 2 6 12 7 +5
Vlag van Italië Italië A3 4 1 2 1 5 2 2 0
Vlag van Kroatië Kroatië A4 4 1 1 2 4 4 10 −6
Vlag van Polen Polen A3 4 0 2 2 2 4 6 −2
Pot 3
Vlag van Slowakije Slowakije B1 4 1 0 3 3 5 5 0
Vlag van Turkije Turkije B2 4 1 0 3 3 4 7 −3
Vlag van Ierland Ierland B4 4 0 2 2 2 1 5 −4
Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland B3 4 0 0 4 0 2 7 −5
Vlag van Schotland Schotland C1 4 3 0 1 9 10 4 +6
Vlag van Noorwegen Noorwegen 2 C3 4 3 0 1 9 5 1 +4
Vlag van Servië Servië 4 C4 4 2 2 0 8 6 3 +3
Vlag van Finland Finland 3 C2 4 2 0 2 6 3 3 0
Vlag van Bulgarije Bulgarije 2 C3 4 2 1 1 7 4 3 +1
Vlag van Israël Israël C1 4 2 0 2 6 6 5 +1
Pot 5
Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië D4 6 5 0 1 15 14 5 +9
Vlag van Kosovo Kosovo D3 6 4 2 0 14 15 2 +13
Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland D2 6 4 2 0 14 10 0 +10
Vlag van Luxemburg Luxemburg D2 6 3 1 2 10 11 4 +7
Vlag van Armenië Armenië D4 6 3 1 2 10 14 8 +6
Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan D3 6 2 3 1 9 7 6 +1
Vlag van Kazachstan Kazachstan D1 6 1 3 2 6 8 7 +1
Vlag van Moldavië Moldavië D2 6 2 3 1 9 4 5 −1
Vlag van Gibraltar Gibraltar D4 6 2 0 4 6 5 15 −10
Vlag van Faeröer Faeröer D3 6 1 2 3 5 5 10 −5
Pot 2
Land Grp. Wed W G V Pnt Doelsaldo
DV DT +/−
Vlag van Duitsland Duitsland A1 4 0 2 2 2 3 7 −4
Vlag van IJsland IJsland A2 4 0 0 4 0 1 13 −12
Vlag van Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina B3 4 3 1 0 10 5 1 +4
Vlag van Oekraïne Oekraïne B1 4 3 0 1 9 5 5 0
Vlag van Denemarken Denemarken B4 4 2 2 0 8 4 1 +3
Vlag van Zweden Zweden B2 4 2 1 1 7 5 3 +2
Vlag van Rusland Rusland B2 4 2 1 1 7 4 3 +1
Vlag van Oostenrijk Oostenrijk B3 4 2 1 1 7 3 2 +1
Vlag van Wales Wales B4 4 2 0 2 6 6 5 +1
Vlag van Tsjechië Tsjechië B1 4 2 0 2 6 4 4 0
Pot 4
Vlag van Hongarije Hongarije 3 C2 4 2 0 2 6 4 3 +1
Vlag van Roemenië Roemenië 4 C4 4 1 3 0 6 3 2 +1
Vlag van Griekenland Griekenland 3 C2 4 2 0 2 6 3 4 −1
Vlag van Albanië Albanië C1 4 1 0 3 3 1 8 −7
Vlag van Montenegro Montenegro 4 C4 4 0 1 3 1 1 5 −4
Vlag van Cyprus Cyprus 2 C3 4 0 1 3 1 2 7 −5
Vlag van Estland Estland C2 6 1 1 4 4 4 8 −4
Vlag van Slovenië Slovenië C3 6 0 3 3 3 5 8 −3
Vlag van Litouwen Litouwen C4 6 0 0 6 0 3 16 −13
Vlag van Georgië Georgië D1 6 5 1 0 16 12 2 +10
Pot 6
Vlag van Letland Letland D1 6 0 4 2 4 2 6 −4
Vlag van Liechtenstein Liechtenstein D4 6 1 1 4 4 7 12 −5
Vlag van Andorra Andorra D1 6 0 4 2 4 2 9 −3
Vlag van Malta Malta D3 6 0 3 3 3 5 14 −9
Vlag van San Marino San Marino D2 6 0 0 6 0 0 16 −16

Legenda

Geplaatst voor het hoofdtoernooi.
PO Gekwalificeerd voor Play-offs (via UEFA Nations League 2018/19).
1 In een groep met 4 tegenstanders (groep A–D).
2 Min de resultaten tegen nummer 4 (Vlag van Slovenië Slovenië).
3 Min de resultaten tegen nummer 4 (Vlag van Estland Estland).
4 Min de resultaten tegen nummer 4 (Vlag van Litouwen Litouwen).

Groepsfase

Groep A

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie ENG TSJ KOS MON BUL
1 Vlag van Engeland Engeland 4 4 0 0 12 19 4 +15 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 5 − 0 5 − 3 14 nov 4 – 0
2 Vlag van Tsjechië Tsjechië 5 3 0 2 9 9 8 +1 11 okt 14 nov 3 − 0 2 – 1
3 Vlag van Kosovo Kosovo 5 2 2 1 8 10 10 0 17 nov 2 – 1 14 okt 1 − 1
4 Vlag van Montenegro Montenegro 5 0 2 3 2 3 13 −10 1 − 5 0 − 3 1 – 1 11 okt
5 Vlag van Bulgarije Bulgarije 5 0 2 3 2 5 11 −6 14 okt 17 nov 2 − 3 1 − 1

Wedstrijden


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Bulgarije Vlag van Bulgarije 1 − 1 Vlag van Montenegro Montenegro Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 5.652
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk Ruddy Buquet
Nedelev Goal 82' (pen.) Goal 50' Mugoša
   
 

22 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Engeland Vlag van Engeland 5 − 0 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: 82.575
Scheidsrechter: Vlag van Portugal Artur Soares Dias
Sterling Goal 24'Goal 62'Goal 68'
Kane Goal 45+2' (pen.)
Kalas Goal 84' (e.d.)
   
 

25 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Kosovo Vlag van Kosovo 1 − 1 Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Toeschouwers: 12.580
Scheidsrechter: Vlag van Litouwen Gediminas Mažeika
Zeneli Goal 62' Goal 40' Bozhikov
   
 

25 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Montenegro Vlag van Montenegro 1 − 5 Vlag van Engeland Engeland Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 8.329
Scheidsrechter: Vlag van Wit-Rusland Aleksej Koelbakov
Vešović Goal 18' Goal 31' Keane
Goal 40'Goal 60' Barkley
Goal 72' Kane
Goal 82' Sterling
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Tsjechië Vlag van Tsjechië 2 − 1 Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Generali Arena, Praag
Toeschouwers: 13.482
Scheidsrechter: Vlag van Hongarije Tamás Bognár
Schick Goal 19'Goal 50' Goal 3' Isa
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Montenegro Vlag van Montenegro 1 − 1 Vlag van Kosovo Kosovo Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Italië Daniele Orsato
Mugoša Goal 69' Goal 24' Rashica
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Bulgarije Vlag van Bulgarije 2 − 3 Vlag van Kosovo Kosovo Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 4.994
Scheidsrechter: Vlag van Denemarken Mads-Kristoffer Kristoffersen
I. Popov Goal 43'
Dimitrov Goal 55'
Goal 14' Rashica
Goal 64' Muriqi
Goal 90+3' Rashani
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Tsjechië Vlag van Tsjechië 3 − 0 Vlag van Montenegro Montenegro Stadion: Andrův stadion, Olomouc
Toeschouwers: 11.565
Scheidsrechter: Vlag van Rusland Vladislav Bezborodov
Jankto Goal 18'
Kopitović Goal 49' (e.d.)
Schick Goal 82' (pen.)
   
 

7 september 2019
«onderlinge duels»
15.00
Kosovo Vlag van Kosovo 2 − 1 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Toeschouwers: 12.678
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Danny Makkelie
Muriqi Goal 20'
Vojvoda Goal 67'
Goal 16' Schick
   
 

7 september 2019
«onderlinge duels»
18.00
Engeland Vlag van Engeland 4 − 0 Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: 82.605
Scheidsrechter: Vlag van Italië Marco Guida
Kane Goal 24'Goal 49' (pen.)Goal 73' (pen.)
Sterling Goal 55'
   
 

10 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Engeland Vlag van Engeland 5 − 3 Vlag van Kosovo Kosovo Stadion: St. Mary's Stadium, Southampton
Toeschouwers: 30.155
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Felix Zwayer
Sterling Goal 8'
Kane Goal 19'
Vojvoda Goal 38' (e.d.)
Sancho Goal 44'Goal 45+1'
Goal 1'Goal 49' V. Berisha
Goal 55' (pen.) Muriqi
   
 

10 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Montenegro Vlag van Montenegro 0 − 3 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 5.951
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Ali Palabıyık
Goal 54' Souček
Goal 58' Masopust
Goal 90+5' (pen.) Darida
   
 

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Tsjechië Vlag van Tsjechië Vlag van Engeland Engeland Stadion: Sinobo Stadium, Praag
   
 

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Montenegro Vlag van Montenegro Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
   
 

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Bulgarije Vlag van Bulgarije Vlag van Engeland Engeland Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
   
 

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Kosovo Vlag van Kosovo Vlag van Montenegro Montenegro Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
   
 

14 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Tsjechië Vlag van Tsjechië Vlag van Kosovo Kosovo Stadion: Stadion města Plzně, Pilsen
   
 

14 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Engeland Vlag van Engeland Vlag van Montenegro Montenegro Stadion: Wembley Stadium, Londen
   
 

17 november 2019
«onderlinge duels»
18.00
Bulgarije Vlag van Bulgarije Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
   
 

17 november 2019
«onderlinge duels»
18.00
Kosovo Vlag van Kosovo Vlag van Engeland Engeland Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
   
 

Groep B

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie OEK POR SER LUX LIT
1 Vlag van Oekraïne Oekraïne 5 4 1 0 13 11 1 +10 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 14 okt 5 – 0 1 – 0 11 okt
2 Vlag van Portugal Portugal 4 2 2 0 8 10 4 +6 0 − 0 1 − 1 11 okt 14 nov
3 Vlag van Servië Servië 5 2 1 2 7 10 12 −2 17 nov 2 − 4 14 nov 4 – 1
4 Vlag van Luxemburg Luxemburg 5 1 1 3 4 5 8 −3 1 − 2 17 nov 1 − 3 2 − 1
5 Vlag van Litouwen Litouwen 5 0 1 4 1 4 15 −11 0 − 3 1 − 5 14 okt 1 – 1

Wedstrijden


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Luxemburg Vlag van Luxemburg 2 − 1 Vlag van Litouwen Litouwen Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad
Toeschouwers: 3.353
Scheidsrechter: Vlag van Israël Roi Reinshreiber
Barreiro Goal 45'
Rodrigues Goal 55'
Goal 14' Černych
   
 

22 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Portugal Vlag van Portugal 0 − 0 Vlag van Oekraïne Oekraïne Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
Toeschouwers: 58.355
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk Clément Turpin
   
 

25 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Luxemburg Vlag van Luxemburg 1 − 2 Vlag van Oekraïne Oekraïne Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad
Toeschouwers: 4.653
Scheidsrechter: Vlag van Finland Mattias Gestranius
Turpel Goal 35' Goal 41' Tsihankov
Goal 90+4' (e.d.) Rodrigues
   
 

25 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Portugal Vlag van Portugal 1 − 1 Vlag van Servië Servië Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
Toeschouwers: 50.342
Scheidsrechter: Vlag van Polen Szymon Marciniak
Danilo Goal 43' Goal 8' (pen.) Tadić
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Litouwen Vlag van Litouwen 1 − 1 Vlag van Luxemburg Luxemburg Stadion: LFF-stadion, Vilnius
Toeschouwers: 3.263
Scheidsrechter: Vlag van Hongarije Ádám Farkas
Mikoliunas Kreeg geel in de 5e minuut Kreeg opnieuw geel in de 42e minuutWeggestuurd in de 42e minuut 5', 42'
Novikovas Goal 74'
Vorobjovas Kreeg geel in de 57e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+4e minuutWeggestuurd in de 90+4e minuut 57', 90+4'
Goal 21' Rodrigues
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Oekraïne Vlag van Oekraïne 5 − 0 Vlag van Servië Servië Stadion: Arena Lviv, Lviv
Toeschouwers: 34.915
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Antonio Mateu Lahoz
Tsihankov Goal 26'Goal 27'
Konopljanka Goal 46'Goal 75'
Jaremtsjoek Goal 58'
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Servië Vlag van Servië 4 − 1 Vlag van Litouwen Litouwen Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Zwitserland Adrien Jaccottet
A. Mitrović Goal 20'Goal 34'
Jović Goal 35'
Ljajić Goal 90+2'
Goal 71' (pen.) Novikovas
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Oekraïne Vlag van Oekraïne 1 − 0 Vlag van Luxemburg Luxemburg Stadion: Arena Lviv, Lviv
Toeschouwers: 34.700
Scheidsrechter: Vlag van Slowakije Peter Kralović
Jaremtsjoek Goal 6'
   
 

7 september 2019
«onderlinge duels»
18.00
Litouwen Vlag van Litouwen 0 − 3 Vlag van Oekraïne Oekraïne Stadion: LFF-stadion, Vilnius
Toeschouwers: 5.067
Scheidsrechter: Vlag van Bosnië en Herzegovina Irfan Peljto
Goal 7' Zintsjenko
Goal 27' Marlos
Goal 61' Malinovski
   
 

7 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Servië Vlag van Servië 2 − 4 Vlag van Portugal Portugal Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 39.839
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Cüneyt Çakır
Milenković Goal 68'
A. Mitrović Goal 85'
Goal 42' Carvalho
Goal 58' Guedes
Goal 80' Ronaldo
Goal 86' B. Silva
   
 

10 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Litouwen Vlag van Litouwen 1 − 5 Vlag van Portugal Portugal Stadion: LFF-stadion, Vilnius
Toeschouwers: 5.067
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Bas Nijhuis
Andriuškevičius Goal 28' Goal 7' (pen.)Goal 62'Goal 65'Goal 76' Ronaldo
Goal 90+2' Carvalho
   
 

10 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Luxemburg Vlag van Luxemburg 1 − 3 Vlag van Servië Servië Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad
Toeschouwers: 6.373
Scheidsrechter: Vlag van Italië Davide Massa
Turpel Goal 66' Goal 36'Goal 78' A. Mitrović
Goal 55' Radonjić
   
 

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Portugal Vlag van Portugal Vlag van Luxemburg Luxemburg Stadion: Estádio José Alvalade, Lissabon
   
 

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Oekraïne Vlag van Oekraïne Vlag van Litouwen Litouwen Stadion: Metaliststadion, Charkov
   
 

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Litouwen Vlag van Litouwen Vlag van Servië Servië Stadion: LFF-stadion, Vilnius
   
 

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Oekraïne Vlag van Oekraïne Vlag van Portugal Portugal Stadion: NSK Olimpiejsky, Kiev
   
 

14 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Portugal Vlag van Portugal Vlag van Litouwen Litouwen Stadion: Estádio Algarve, Faro
   
 

14 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Servië Vlag van Servië Vlag van Luxemburg Luxemburg
   
 

17 november 2019
«onderlinge duels»
15.00
Luxemburg Vlag van Luxemburg Vlag van Portugal Portugal Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad
   
 

17 november 2019
«onderlinge duels»
15.00
Servië Vlag van Servië Vlag van Oekraïne Oekraïne
   
 

Groep C

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie DUI NIE NED WRU EST
1 Vlag van Duitsland Duitsland 5 4 0 1 12 17 6 +11 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 19 nov 2 – 4 16 nov 8 – 0
2 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland 5 4 0 1 12 7 4 +3 0 – 2 16 nov 2 – 1 2 – 0
3 Vlag van Nederland Nederland 4 3 0 1 9 14 5 +9 2 – 3 10 okt 4 – 0 19 nov
4 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland 5 1 0 4 3 3 10 −7 0 – 2 0 – 1 13 okt 10 okt
5 Vlag van Estland Estland 5 0 0 5 0 2 18 −16 13 okt 1 – 2 0 – 4 1 – 2

Wedstrijden


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Nederland Vlag van Nederland 4 − 0 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
Toeschouwers: 38.604
Scheidsrechter: Vlag van Italië Davide Massa
Depay Goal 1'Goal 55' (pen.)
Wijnaldum Goal 21'
Van Dijk Goal 86'
   
 

21 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 2 − 0 Vlag van Estland Estland Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 18.176
Scheidsrechter: Vlag van Kroatië Ivan Bebek
McGinn Goal 57'
Davis Goal 76' (pen.)
   
 

24 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45 uur
Nederland Vlag van Nederland 2 − 3 Vlag van Duitsland Duitsland Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
Toeschouwers: 51.694
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Jesús Gil Manzano
De Ligt Goal 48'
Depay Goal 63'
Goal 15' Sané
Goal 34' Gnabry
Goal 90' Schulz
   
 

24 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 2 − 1 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 18.188
Scheidsrechter: Vlag van Polen Paweł Raczkowski
Evans Goal 30'
Magennis Goal 87'
Goal 33' Stasevich
   
 

8 juni 2019
«onderlinge duels»
18.00
Estland Vlag van Estland 1 − 2 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 8.378
Scheidsrechter: Vlag van Portugal Fábio Veríssimo
Vassiljev Goal 25' Goal 77' Washington
Goal 80' Magennis
   
 

8 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland 0 − 2 Vlag van Duitsland Duitsland Stadion: Borisov Arena, Borisov
Toeschouwers: 12.510
Scheidsrechter: Vlag van Servië Srđan Jovanović
Goal 13' Sané
Goal 62' Reus
   
 

11 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland 0 − 1 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland Stadion: Borisov Arena, Borisov
Toeschouwers: 5.250
Scheidsrechter: Vlag van Oostenrijk Harald Lechner
Goal 86' McNair
   
 

11 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Duitsland Vlag van Duitsland 8 − 0 Vlag van Estland Estland Stadion: Opel Arena, Mainz
Toeschouwers: 26.050
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Ali Palabıyık
Reus Goal 10'Goal 37'
Gnabry Goal 17'Goal 62'
Goretzka Goal 20'
Gündoğan Goal 26' (pen.)
Werner Goal 79'
Sané Goal 88'
   
 

6 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Estland Vlag van Estland 1 − 2 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 7.314
Scheidsrechter: Vlag van Luxemburg Alain Durieux
Sorga Goal 54' Goal 48' Naoemov
Goal 90+2' Skavysj
   
 

6 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Duitsland Vlag van Duitsland 2 − 4 Vlag van Nederland Nederland Stadion: Volksparkstadion, Hamburg
Toeschouwers: 51.299
Scheidsrechter: Vlag van Portugal Artur Soares Dias
Gnabry Goal 9'
Kroos Goal 73' (pen.)
Goal 59' F. de Jong
Goal 66' (e.d.) Tah
Goal 79' Malen
Goal 90+1' Wijnaldum
   
 

9 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Estland Vlag van Estland 0 − 4 Vlag van Nederland Nederland Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 11.006
Scheidsrechter: Vlag van Oekraïne Sergiej Bojko
Goal 17'Goal 47' Babel
Goal 76' Depay
Goal 87' Wijnaldum
   
 

9 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 0 − 2 Vlag van Duitsland Duitsland Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 18.236
Scheidsrechter: Vlag van Italië Daniele Orsato
Goal 48' Halstenberg
Goal 90+3' Gnabry
   
 

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland Vlag van Estland Estland Stadion: Borisov Arena, Borisov
   
 

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Nederland Vlag van Nederland Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
18.00
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland Vlag van Nederland Nederland Stadion: Dinamostadion, Minsk
   
 

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Estland Vlag van Estland Vlag van Duitsland Duitsland Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
   
 

16 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Duitsland Vlag van Duitsland Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland Stadion: Borussia-Park, Mönchengladbach
   
 

16 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland Vlag van Nederland Nederland Stadion: Windsor Park, Belfast
   
 

19 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Duitsland Vlag van Duitsland Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland Stadion: Commerzbank-Arena, Frankfurt am Main
   
 

19 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Nederland Vlag van Nederland Vlag van Estland Estland Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
   
 

Groep D

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie IER DEN ZWI GEO GIB
1 Vlag van Ierland Ierland 5 3 2 0 11 6 2 +4 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 18 nov 1 – 1 1 − 0 2 − 0
2 Vlag van Denemarken Denemarken 5 2 3 0 9 15 5 +10 1 – 1 12 okt 5 − 1 15 nov
3 Vlag van Zwitserland Zwitserland 4 2 2 0 8 10 4 +6 15 okt 3 − 3 15 nov 4 – 0
4 Vlag van Georgië Georgië 5 1 1 3 4 4 8 −4 12 okt 0 – 0 0 − 2 3 − 0
5 Vlag van Gibraltar Gibraltar 5 0 0 5 0 0 16 −16 0 − 1 0 − 6 18 nov 15 okt

Wedstrijden


23 maart 2019
«onderlinge duels»
15.00
Georgië Vlag van Georgië 0 − 2 Vlag van Zwitserland Zwitserland Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 49.207
Scheidsrechter: Vlag van Engeland Craig Pawson
Goal 57' Zuber
Goal 80' Zakaria
   
 

23 maart 2019
«onderlinge duels»
18.00
Gibraltar Vlag van Gibraltar 0 − 1 Vlag van Ierland Ierland Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter: Vlag van Griekenland Anastasios Papapetrou
Goal 49' Hendrick
   
 

26 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Ierland Vlag van Ierland 1 − 0 Vlag van Georgië Georgië Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 40.317
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Serdar Gözübüyük
Hourihane Goal 37'
   
 

26 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Zwitserland Vlag van Zwitserland 3 − 3 Vlag van Denemarken Denemarken Stadion: St. Jakob-Park, Bazel
Toeschouwers: 18.352
Scheidsrechter: Vlag van Slovenië Damir Skomina
Freuler Goal 20'
Xhaka Goal 67'
Embolo Goal 77'
Goal 85' M. Jørgensen
Goal 89' Gytkjær
Goal 90+4' Dalsgaard
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
18.00
Georgië Vlag van Georgië 3 − 0 Vlag van Gibraltar Gibraltar Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 18.631
Scheidsrechter: Vlag van Finland Antti Munukka
Gvilia Goal 30'
Papunasjvili Goal 59'
Arveladze Goal 76' (pen.)
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Denemarken Vlag van Denemarken 1 − 1 Vlag van Ierland Ierland Stadion: Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 34.610
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Cüneyt Çakır
Højbjerg Goal 76' Goal 85' Duffy
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Denemarken Vlag van Denemarken 5 − 1 Vlag van Georgië Georgië Stadion: Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 15.387
Scheidsrechter: Vlag van Oostenrijk Robert Schörgenhofer
Dolberg Goal 13'Goal 63'
Eriksen Goal 30' (pen.)
Poulsen Goal 73'
Braithwaite Goal 90+3'
Goal 25' Lobzhanidze
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Ierland Vlag van Ierland 2 − 0 Vlag van Gibraltar Gibraltar Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 36.281
Scheidsrechter: Vlag van Roemenië Radu Petrescu
J. Chipolina Goal 29' (e.d.)
Brady Goal 90+3'
   
 

5 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Gibraltar Vlag van Gibraltar 0 − 6 Vlag van Denemarken Denemarken Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar
Toeschouwers: 2.076
Scheidsrechter: Vlag van België Jonathan Lardot
Goal 6' Skov
Goal 34' (pen.)Goal 50' (pen.) Eriksen
Goal 69' Delaney
Goal 73'Goal 78' Gytkjær
   
 

5 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Ierland Vlag van Ierland 1 − 1 Vlag van Zwitserland Zwitserland Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 44.111
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Carlos del Cerro Grande
McGoldrick Goal 85' Goal 74' Schär
   
 

8 september 2019
«onderlinge duels»
18.00
Georgië Vlag van Georgië 0 − 0 Vlag van Denemarken Denemarken Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 21.456
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk François Letexier
   
 

8 september 2019
«onderlinge duels»
18.00
Zwitserland Vlag van Zwitserland 4 − 0 Vlag van Gibraltar Gibraltar Stadion: Stade de Tourbillon, Sion
Toeschouwers: 8.318
Scheidsrechter: Vlag van Tsjechië Pavel Orel
Zakaria Goal 37'
Mehmedi Goal 43'
Rodríguez Goal 45+4'
Gavranović Goal 87'
   
 

12 oktober 2019
«onderlinge duels»
15.00
Georgië Vlag van Georgië Vlag van Ierland Ierland Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
   
 

12 oktober 2019
«onderlinge duels»
18.00
Denemarken Vlag van Denemarken Vlag van Zwitserland Zwitserland Stadion: Parken, Kopenhagen
   
 

15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Gibraltar Vlag van Gibraltar Vlag van Georgië Georgië Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar
   
 

15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Zwitserland Vlag van Zwitserland Vlag van Ierland Ierland Stadion: Stade de Genève, Genève
   
 

15 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Denemarken Vlag van Denemarken Vlag van Gibraltar Gibraltar Stadion: Parken, Kopenhagen
   
 

15 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Zwitserland Vlag van Zwitserland Vlag van Georgië Georgië Stadion: Kybunpark, Sankt Gallen
   
 

18 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Gibraltar Vlag van Gibraltar Vlag van Zwitserland Zwitserland Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar
   
 

18 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Ierland Vlag van Ierland Vlag van Denemarken Denemarken Stadion: Avivastadion, Dublin
   
 

Groep E

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie KRO SLO HON WAL AZE
1 Vlag van Kroatië Kroatië 5 3 1 1 10 10 5 +5 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 16 nov 10 okt 2 – 1 2 – 1
2 Vlag van Slowakije Slowakije 5 3 0 2 9 9 7 +2 0 – 4 2 – 0 10 okt 19 nov
3 Vlag van Hongarije Hongarije 5 3 0 2 9 7 6 +1 2 – 1 1 – 2 11 jun 13 okt
4 Vlag van Wales Wales 4 2 0 2 6 4 4 0 13 okt 1 – 0 19 nov 2 – 1
5 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan 5 0 1 4 1 5 13 −8 1 – 1 1 – 5 1 – 3 16 nov

Wedstrijden


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Kroatië Vlag van Kroatië 2 − 1 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan Stadion: Maksimirstadion, Zagreb
Toeschouwers: 23.146
Scheidsrechter: Vlag van Bulgarije Georgi Kabakov
Barišić Goal 45'
Kramarić Goal 80'
Goal 20' Sjejdajev
   
 

21 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Slowakije Vlag van Slowakije 2 − 0 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 14.235
Scheidsrechter: Vlag van Rusland Vladislav Bezborodov
Duda Goal 43'
Rusnák Goal 86'
   
 

24 maart 2019
«onderlinge duels»
15.00
Wales Vlag van Wales 1 − 0 Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 31.617
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Felix Zwayer
James Goal 6'
   
 

24 maart 2019
«onderlinge duels»
18.00
Hongarije Vlag van Hongarije 2 − 1 Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Groupama Arena, Boedapest
Toeschouwers: 19.400
Scheidsrechter: Vlag van Schotland William Collum
Szalai Goal 35'
Pátkai Goal 77'
Goal 14' Rebić
   
 

8 juni 2019
«onderlinge duels»
15.00
Kroatië Vlag van Kroatië 2 − 1 Vlag van Wales Wales Stadion: Stadion Gradski vrt, Osijek
Toeschouwers: 17.000
Scheidsrechter: Vlag van Roemenië István Kovács
Lawrence Goal 17' (e.d.)
Perišic Goal 48'
Goal 77' Brooks
   
 

8 juni 2019
«onderlinge duels»
18.00
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan 1 − 3 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Bakcell Arena, Bakoe
Toeschouwers: 10.450
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Kevin Blom
Emreli Goal 69' Goal 18'Goal 53' Orban
Goal 71' Holman
   
 

11 juni 2019
«onderlinge duels»
18.00
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan 1 − 5 Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Bakcell Arena, Bakoe
Toeschouwers: 8.200
Scheidsrechter: Vlag van Schotland John Beaton
Sjejdajev Goal 29' Goal 8' Lobotka
Goal 27' Kucka
Goal 30'Goal 57' Hamšík
Goal 85' Hancko
   
 

11 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Hongarije Vlag van Hongarije 1 − 0 Vlag van Wales Wales Stadion: Groupama Arena, Boedapest
Toeschouwers: 18.350
Scheidsrechter: Vlag van Slovenië Matej Jug
Pátkai Goal 80'
   
 

6 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Slowakije Vlag van Slowakije 0 − 4 Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 18.098
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Felix Brych
Goal 45' Vlašić
Goal 47' Perišic
Goal 72' Petković
Goal 89' Lovren
   
 

6 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Wales Vlag van Wales 2 − 1 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 28.385
Scheidsrechter: Vlag van Malta Trustin Farrugia Cann
Pasajev Goal 26' (e.d.)
Bale Goal 84'
Goal 59' Emreli
   
 

9 september 2019
«onderlinge duels»
18.00
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan 1 − 1 Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Bakcell Arena, Bakoe
Toeschouwers: 9.150
Scheidsrechter: Vlag van Zwitserland Sandro Schärer
Khalilzada Goal 72' Goal 11' (pen.) Modrić
   
 

9 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Hongarije Vlag van Hongarije 1 − 2 Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Groupama Arena, Boedapest
Toeschouwers: 22.060
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Antonio Mateu Lahoz
Szoboszlai Goal 50' Goal 40' Mak
Goal 56' Boženík
   
 

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Kroatië Vlag van Kroatië Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Poljudstadion, Split
   
 

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Slowakije Vlag van Slowakije Vlag van Wales Wales Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
   
 

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
18.00
Hongarije Vlag van Hongarije Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan Stadion: Groupama Arena, Boedapest
   
 

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Wales Vlag van Wales Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
   
 

16 november 2019
«onderlinge duels»
18.00
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan Vlag van Wales Wales Stadion: Bakcell Arena, Bakoe
   
 

16 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Kroatië Vlag van Kroatië Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka
   
 

19 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Slowakije Vlag van Slowakije Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan
   
 

19 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Wales Vlag van Wales Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
   
 

Groep F

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie SPA ZWE ROE NOR MAL FAE
1 Vlag van Spanje Spanje 6 6 0 0 18 17 3 +14 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 3 – 0 18 nov 2 − 1 15 nov 4 – 0
2 Vlag van Zweden Zweden 6 3 2 1 11 13 8 +5 15 okt 2 − 1 1 – 1 3 – 0 18 nov
3 Vlag van Roemenië Roemenië 6 3 1 2 10 13 7 +6 1 – 2 15 nov 15 okt 1 – 0 4 − 1
4 Vlag van Noorwegen Noorwegen 6 2 3 1 9 11 8 +3 12 okt 3 − 3 2 – 2 2 − 0 15 nov
5 Vlag van Malta Malta 6 1 0 5 3 2 13 −11 0 − 2 12 okt 0 – 4 18 nov 2 − 1
6 Vlag van Faeröer Faeröer 6 0 0 6 0 3 20 −17 1 – 4 0 − 4 12 okt 0 – 2 15 okt

Wedstrijden


23 maart 2019
«onderlinge duels»
18.00
Malta Vlag van Malta 2 − 1 Vlag van Faeröer Faeröer Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 7.531
Scheidsrechter: Vlag van IJsland Vilhjálmur Alvar Þórarinsson
Nwoko Goal 13'
Agius Weggestuurd in de 62e minuut 62'
Borg Goal 77' (pen.)
Goal 90+8' Thomsen
   
 

23 maart 2019
«onderlinge duels»
18.00
Zweden Vlag van Zweden 2 − 1 Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 30.115
Scheidsrechter: Vlag van Engeland Michael Oliver
Quaison Goal 33'
Claesson Goal 40'
Goal 58' Keșerü
   
 

23 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Spanje Vlag van Spanje 2 − 1 Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Estadio Mestalla, Valencia
Toeschouwers: 39.752
Scheidsrechter: Vlag van Letland Andris Treimanis
Rodrigo Goal 16'
Ramos Goal 71' (pen.)
Goal 65' (pen.) King
   
 

26 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Malta Vlag van Malta 0 − 2 Vlag van Spanje Spanje Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 16.542
Scheidsrechter: Vlag van Schotland Andrew Dallas
Goal 32'Goal 74' Morata
   
 

26 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Noorwegen Vlag van Noorwegen 3 − 3 Vlag van Zweden Zweden Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 23.439
Scheidsrechter: Vlag van Italië Gianluca Rocchi
Johnsen Goal 42'
King Goal 60'
Kamara Goal 90+8'
Goal 71' Claesson
Goal 87' (e.d.) Nordtveit
Goal 90+2' Quaison
   
 

26 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Roemenië Vlag van Roemenië 4 − 1 Vlag van Faeröer Faeröer Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca
Toeschouwers: 10.502
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Halil Umut Meler
Deac Goal 27'
Keșerü Goal 30'Goal 34'
Pușcaș Goal 64'
Goal 41' (pen.) Davidsen
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Faeröer Vlag van Faeröer 1 − 4 Vlag van Spanje Spanje Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 3.226
Scheidsrechter: Vlag van Albanië Enea Jorgji
Olsen Goal 30' Goal 6' Ramos
Goal 19' Navas
Goal 34' (e.d.) Gestsson
Goal 71' Gayà
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Noorwegen Vlag van Noorwegen 2 − 2 Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 17.664
Scheidsrechter: Vlag van Rusland Sergej Karasjov
Elyounoussi Goal 59'
Ødegaard Goal 70'
Goal 77'Goal 90+2' Keșerü
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Zweden Vlag van Zweden 3 − 0 Vlag van Malta Malta Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 26.421
Scheidsrechter: Vlag van Ierland Robert Harvey
Quaison Goal 2'
Claesson Goal 50'
Isak Goal 81'
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Faeröer Vlag van Faeröer 0 − 2 Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 3.083
Scheidsrechter: Vlag van Litouwen Donatas Rumšas
Goal 49'Goal 84' Johnsen
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Malta Vlag van Malta 0 − 4 Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 6.471
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Dennis Higler
Goal 7'Goal 29' Pușcaș
Goal 34' Chipciu
Goal 90+1' Man
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Spanje Vlag van Spanje 3 − 0 Vlag van Zweden Zweden Stadion: Estadio Santiago Bernabéu, Madrid
Toeschouwers: 72.205
Scheidsrechter: Vlag van Schotland William Collum
Ramos Goal 64' (pen.)
Morata Goal 85' (pen.)
Oyarzabal Goal 87'
   
 

5 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Faeröer Vlag van Faeröer 0 − 4 Vlag van Zweden Zweden Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 3.108
Scheidsrechter: Vlag van Portugal Tiago Martins
Goal 12'Goal 15' Isak
Goal 23' Lindelöf
Goal 41' Quaison
   
 

5 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Noorwegen Vlag van Noorwegen 2 − 0 Vlag van Malta Malta Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 11.269
Scheidsrechter: Vlag van Moldavië Dumitru Muntean
Berge Goal 34'
King Goal 45+1' (pen.)
   
 

5 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Roemenië Vlag van Roemenië 1 − 2 Vlag van Spanje Spanje Stadion: Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 50.024
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Deniz Aytekin
Andone Goal 59' Goal 29' (pen.) Ramos
Goal 47' Alcácer
Weggestuurd in de 79e minuut 79' Llorente
   
 

8 september 2019
«onderlinge duels»
18.00
Roemenië Vlag van Roemenië 1 − 0 Vlag van Malta Malta Stadion: Ilie Oanăstadion, Ploiești
Toeschouwers: 13.376
Scheidsrechter: Vlag van Kroatië Duje Strukan
Pușcaș Goal 47'
   
 

8 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Spanje Vlag van Spanje 4 − 0 Vlag van Faeröer Faeröer Stadion: El Molinón, Gijón
Toeschouwers: 23.644
Scheidsrechter: Vlag van Polen Krzysztof Jakubik
Rodrigo Goal 13'Goal 50'
Alcácer Goal 90'Goal 90+3'
   
 

8 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Zweden Vlag van Zweden 1 − 1 Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 38.872
Scheidsrechter: Vlag van Slovenië Slavko Vinčić
Forsberg Goal 60' Goal 45' Johansen
   
 

12 oktober 2019
«onderlinge duels»
18.00
Faeröer Vlag van Faeröer Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
   
 

12 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Malta Vlag van Malta Vlag van Zweden Zweden Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
   
 

12 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Noorwegen Vlag van Noorwegen Vlag van Spanje Spanje Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
   
 

15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Faeröer Vlag van Faeröer Vlag van Malta Malta Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
   
 

15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Roemenië Vlag van Roemenië Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Arena Națională, Boekarest
   
 

15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Zweden Vlag van Zweden Vlag van Spanje Spanje Stadion: Friends Arena, Solna
   
 

15 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Noorwegen Vlag van Noorwegen Vlag van Faeröer Faeröer Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
   
 

15 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Roemenië Vlag van Roemenië Vlag van Zweden Zweden Stadion: Arena Națională, Boekarest
   
 

15 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Spanje Vlag van Spanje Vlag van Malta Malta Stadion: Estadio Ramón de Carranza, Cádiz
   
 

18 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Malta Vlag van Malta Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
   
 

18 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Spanje Vlag van Spanje Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Estadio Wanda Metropolitano, Madrid
   
 

18 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Zweden Vlag van Zweden Vlag van Faeröer Faeröer Stadion: Friends Arena, Solna
   
 

Groep G

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie POL SLO OOS NMA ISR LET
1 Vlag van Polen Polen 6 4 1 1 13 8 2 +6 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 19 nov 0 − 0 13 okt 4 − 0 2 − 0
2 Vlag van Slovenië Slovenië 6 3 2 1 11 12 5 +7 2–0 13 okt 1 − 1 3 − 2 16 nov
3 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk 6 3 1 2 10 13 6 +7 0 − 1 1 – 0 16 nov 10 okt 6–0
4 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië 6 2 2 2 8 8 8 0 0 – 1 10 okt 1 − 4 19 nov 3 − 1
5 Vlag van Israël Israël 6 2 2 2 8 11 11 0 16 nov 1 − 1 4 − 2 1 − 1 15 okt
6 Vlag van Letland Letland 6 0 0 6 0 1 21 −20 10 okt 0 − 5 19 nov 0 – 2 0 – 3

Wedstrijden


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 0 − 1 Vlag van Polen Polen Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 40.400
Scheidsrechter: Vlag van Griekenland Anastasios Sidiropoulos
Goal 70' Piątek
   
 

21 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 3 − 1 Vlag van Letland Letland Stadion: Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 7.043
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Halis Özkahya
Alioski Goal 12'
Elmas Goal 30'Goal 90+4'
Goal 88' (e.d.) Velkovski
Kreeg geel in de 62e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+3e minuutWeggestuurd in de 90+3e minuut 62', 90+3' Cigaņiks
   
 

21 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Israël Vlag van Israël 1 − 1 Vlag van Slovenië Slovenië Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa
Toeschouwers: 12.430
Scheidsrechter: Vlag van Portugal Tiago Martins
Zahavi Goal 56' Goal 49' Šporar
   
 

24 maart 2019
«onderlinge duels»
18.00
Israël Vlag van Israël 4 − 2 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa
Toeschouwers: 16.180
Scheidsrechter: Vlag van Oekraïne Jevhen Aranovsky
Zahavi Goal 34'Goal 45'Goal 55'
Dabour Goal 66'
Goal 8'Goal 75' Arnautović
   
 

24 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Polen Vlag van Polen 2 − 0 Vlag van Letland Letland Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
Toeschouwers: 51.112
Scheidsrechter: Vlag van Azerbeidzjan Aliyar Ağayev
Lewandowski Goal 76'
Glik Goal 84'
   
 

24 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Slovenië Vlag van Slovenië 1 − 1 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Stožicestadion, Ljubljana
Toeschouwers: 9.872
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Xavier Estrada
Zajc Goal 34' Goal 47' Bardhi
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 1 − 0 Vlag van Slovenië Slovenië Stadion: Hypo-Arena, Klagenfurt
Toeschouwers: 19.200
Scheidsrechter: Vlag van Wit-Rusland Aleksej Koelbakov
Burgstaller Goal 74'
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 0 − 1 Vlag van Polen Polen Stadion: Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 25.000
Scheidsrechter: Vlag van Italië Gianluca Rocchi
Musliu Kreeg geel in de 66e minuut Kreeg opnieuw geel in de 85e minuutWeggestuurd in de 85e minuut 66', 85' Goal 47' Piątek
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Letland Vlag van Letland 0 − 3 Vlag van Israël Israël Stadion: Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 5.508
Scheidsrechter: Vlag van Rusland Sergej Ivanov
Goal 10'Goal 60'Goal 81' Zahavi
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 1 − 4 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 10.501
Scheidsrechter: Vlag van Rusland Aleksej Jeskov
Hinteregger Goal 18' (e.d.) Goal 39' Lazaro
Goal 62' (pen.)Goal 82' Arnautović
Goal 86' (e.d.) Bejtulai
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Letland Vlag van Letland 0 − 5 Vlag van Slovenië Slovenië Stadion: Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 4.011
Scheidsrechter: Vlag van Schotland Kevin Clancy
Goal 24'Goal 27' Črnigoj
Goal 29' (pen.)Goal 44' Iličić
Goal 47' Zajc
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Polen Vlag van Polen 4 − 0 Vlag van Israël Israël Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
Toeschouwers: 57.229
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Tobias Stieler
Piątek Goal 35'
Lewandowski Goal 56' (pen.)
Grosicki Goal 59'
Kądzior Goal 84'
   
 

5 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Israël Vlag van Israël 1 − 1 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Turnerstadion, Beër Sjeva
Toeschouwers: 15.200
Scheidsrechter: Vlag van Zweden Andreas Ekberg
Zahavi Goal 55' Goal 64' Ademi
   
 

6 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 6 − 0 Vlag van Letland Letland Stadion: Red Bull Arena, Salzburg
Toeschouwers: 16.300
Scheidsrechter: Vlag van Ierland Robert Hennessy
Arnautović Goal 7'Goal 53' (pen.)
Sabitzer Goal 13'
Šteinbors Goal 77' (e.d.)
Laimer Goal 80'
Gregoritsch Goal 85'
   
 

6 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Slovenië Vlag van Slovenië 2 − 0 Vlag van Polen Polen Stadion: Stožicestadion, Ljubljana
Toeschouwers: 15.231
Scheidsrechter: Vlag van Rusland Sergej Karasjov
Struna Goal 35'
Šporar Goal 65'
   
 

9 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Letland Vlag van Letland 0 − 2 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 2.724
Scheidsrechter: Vlag van Noorwegen Espen Eskås
Goal 14' Pandev
Goal 17' Bardhi
   
 

9 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Polen Vlag van Polen 0 − 0 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
Toeschouwers: 56.788
Scheidsrechter: Vlag van Hongarije Viktor Kassai
   
 

9 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Slovenië Vlag van Slovenië 3 − 2 Vlag van Israël Israël Stadion: Stožicestadion, Ljubljana
Toeschouwers: 10.669
Scheidsrechter: Vlag van Engeland Anthony Taylor
Verbič Goal 43'Goal 90'
Bezjak Goal 66'
Goal 50' Natkho
Goal 63' Zahavi
   
 

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk Vlag van Israël Israël Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
   
 

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië Vlag van Slovenië Slovenië Stadion: Philip II Arena, Skopje
   
 

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Letland Vlag van Letland Vlag van Polen Polen Stadion: Skontostadion, Riga
   
 

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Polen Vlag van Polen Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
   
 

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Slovenië Vlag van Slovenië Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Stožicestadion, Ljubljana
   
 

15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Israël Vlag van Israël Vlag van Letland Letland Stadion: Turnerstadion, Beër Sjeva
   
 

16 november 2019
«onderlinge duels»
18.00
Slovenië Vlag van Slovenië Vlag van Letland Letland Stadion: Stožicestadion, Ljubljana
   
 

16 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
   
 

16 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Israël Vlag van Israël Vlag van Polen Polen Stadion: Teddystadion, Jeruzalem
   
 

19 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië Vlag van Israël Israël Stadion: Philip II Arena, Skopje
   
 

19 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Letland Vlag van Letland Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Skontostadion, Riga
   
 

19 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Polen Vlag van Polen Vlag van Slovenië Slovenië Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
   
 

Groep H

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie TUR FRA IJS ALB MOL AND
1 Vlag van Turkije Turkije 6 5 0 1 15 14 2 +12 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 2 – 0 14 nov 11 okt 4 − 0 1 – 0
2 Vlag van Frankrijk Frankrijk 6 5 0 1 15 19 4 +15 14 okt 4 − 0 4 – 1 14 nov 3 – 0
3 Vlag van IJsland IJsland 6 4 0 2 12 10 9 +1 2 – 1 11 okt 1 – 0 3 – 0 14 okt
4 Vlag van Albanië Albanië 6 3 0 3 9 10 9 +1 0 − 2 17 nov 4 – 2 2 – 0 14 nov
5 Vlag van Moldavië Moldavië 6 1 0 5 3 2 17 −15 0 – 4 1 − 4 17 nov 14 okt 1 – 0
6 Vlag van Andorra Andorra 6 0 0 6 0 0 14 −14 17 nov 0 – 4 0 − 2 0 − 3 11 okt

Wedstrijden


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Albanië Vlag van Albanië 0 − 2 Vlag van Turkije Turkije Stadion: Loro Boriçistadion, Shkodër
Toeschouwers: 11.730
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Tobias Stieler
Goal 21' Yılmaz
Goal 55' Çalhanoğlu
   
 

22 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Andorra Vlag van Andorra 0 − 2 Vlag van IJsland IJsland Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 1.854
Scheidsrechter: Vlag van Zwitserland Sandro Schärer
Goal 22' B. Bjarnason
Goal 80' Kjartansson
   
 

22 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Moldavië Vlag van Moldavië 1 − 4 Vlag van Frankrijk Frankrijk Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 10.042
Scheidsrechter: Vlag van Noord-Macedonië Aleksandar Stavrev
Ambros Goal 89' Goal 24' Griezmann
Goal 27' Varane
Goal 36' Giroud
Goal 87' Mbappé
   
 

25 maart 2019
«onderlinge duels»
18.00
Turkije Vlag van Turkije 4 − 0 Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Eskişehir Atatürkstadion, Eskişehir
Toeschouwers: 29.456
Scheidsrechter: Vlag van Oekraïne Sergiej Bojko
Kaldırım Goal 25'
Tosun Goal 27'Goal 55'
Ayhan Goal 71'
   
 

25 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Andorra Vlag van Andorra 0 − 3 Vlag van Albanië Albanië Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 1.373
Scheidsrechter: Vlag van Slowakije Filip Glova
Goal 24' Sadiku
Goal 27' Balaj
Goal 36' Abrashi
   
 

25 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Frankrijk Vlag van Frankrijk 4 − 0 Vlag van IJsland IJsland Stadion: Stade de France, Saint-Denis
Toeschouwers: 64.538
Scheidsrechter: Vlag van Roemenië István Kovács
Umtiti Goal 13'
Giroud Goal 69'
Mbappé Goal 79'
Griezmann Goal 85'
   
 

8 juni 2019
«onderlinge duels»
15.00
IJsland Vlag van IJsland 1 − 0 Vlag van Albanië Albanië Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik
Toeschouwers: 8.968
Scheidsrechter: Vlag van Schotland Robert Madden
Guðmundsson Goal 22'
   
 

8 juni 2019
«onderlinge duels»
18.00
Moldavië Vlag van Moldavië 1 − 0 Vlag van Andorra Andorra Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 6.712
Scheidsrechter: Vlag van Zweden Bojan Pandžić
Armaș Goal 8'
Ioniță Kreeg geel in de 38e minuut Kreeg opnieuw geel in de 47e minuutWeggestuurd in de 47e minuut 38', 47'
   
 

8 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Turkije Vlag van Turkije 2 − 0 Vlag van Frankrijk Frankrijk Stadion: Konya Büyükşehir Torku Arena, Konya
Toeschouwers: 36.783
Scheidsrechter: Vlag van Slovenië Damir Skomina
Ayhan Goal 30'
Ünder Goal 40'
   
 

11 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Albanië Vlag van Albanië 2 − 0 Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Arena Kombëtare, Tirana
Toeschouwers: 5.004
Scheidsrechter: Vlag van Finland Ville Nevalainen
Cikalleshi Goal 66'
Ramadani Goal 90+3'
   
 

11 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Andorra Vlag van Andorra 0 − 4 Vlag van Frankrijk Frankrijk Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 3.187
Scheidsrechter: Vlag van Kroatië Fran Jović
Goal 11' Mbappé
Goal 30' Ben Yedder
Goal 45+1' Thauvin
Goal 60' Zouma
   
 

11 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
IJsland Vlag van IJsland 2 − 1 Vlag van Turkije Turkije Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik
Toeschouwers: 9.680
Scheidsrechter: Vlag van Polen Szymon Marciniak
R. Sigurðsson Goal 21'Goal 32' Goal 40' Toköz
   
 

7 september 2019
«onderlinge duels»
18.00
IJsland Vlag van IJsland 3 − 0 Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik
Toeschouwers: 8.338
Scheidsrechter: Vlag van Portugal João Pinheiro
Sigþórsson Goal 31'
Bjarnason Goal 55'
Böðvarsson Goal 77'
   
 

7 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Frankrijk Vlag van Frankrijk 4 − 1 Vlag van Albanië Albanië Stadion: Stade de France, Saint-Denis
Toeschouwers: 77.655
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Jesús Gil Manzano
Coman Goal 8'Goal 68'
Giroud Goal 27'
Ikone Goal 85'
Goal 90' (pen.) Cikalleshi
   
 

7 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Turkije Vlag van Turkije 1 − 0 Vlag van Andorra Andorra Stadion: Vodafone Park, Istanboel
Toeschouwers: 42.600
Scheidsrechter: Vlag van Schotland Donald Robertson
Tufan Goal 89'
   
 

10 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Albanië Vlag van Albanië 4 − 2 Vlag van IJsland IJsland Stadion: Elbasan Arena, Elbasan
Toeschouwers: 8.652
Scheidsrechter: Vlag van Slowakije Ivan Kružliak
Dermaku Goal 32'
Hysaj Goal 52'
Roshi Goal 79'
Cikalleshi Goal 82'
Goal 48' G. Sigurðsson
Goal 58' Sigþórsson
   
 

10 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Frankrijk Vlag van Frankrijk 3 − 0 Vlag van Andorra Andorra Stadion: Stade de France, Saint-Denis
Toeschouwers: 55.383
Scheidsrechter: Vlag van Oekraïne Mykola Balakin
Coman Goal 18'
Lenglet Goal 52'
Ben Yedder Goal 90+1'
   
 

10 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Moldavië Vlag van Moldavië 0 − 4 Vlag van Turkije Turkije Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 8.281
Scheidsrechter: Vlag van Italië Davide Massa
Goal 37'Goal 79' Tosun
Goal 57' Türüç
Goal 88' Yazıcı
   
 

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Andorra Vlag van Andorra Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella
   
 

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
IJsland Vlag van IJsland Vlag van Frankrijk Frankrijk Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik
   
 

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Turkije Vlag van Turkije Vlag van Albanië Albanië Stadion: Şükrü Saracoğlustadion, Istanboel
   
 

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Frankrijk Vlag van Frankrijk Vlag van Turkije Turkije Stadion: Stade de France, Saint-Denis
   
 

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
IJsland Vlag van IJsland Vlag van Andorra Andorra Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik
   
 

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Moldavië Vlag van Moldavië Vlag van Albanië Albanië Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
   
 

14 november 2019
«onderlinge duels»
18.00
Turkije Vlag van Turkije Vlag van IJsland IJsland Stadion: Türk Telekom Stadyumu, Istanboel
   
 

14 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Albanië Vlag van Albanië Vlag van Andorra Andorra
   
 

14 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Frankrijk Vlag van Frankrijk Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Stade de France, Saint-Denis
   
 

17 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Albanië Vlag van Albanië Vlag van Frankrijk Frankrijk
   
 

17 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Andorra Vlag van Andorra Vlag van Turkije Turkije Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella
   
 

17 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Moldavië Vlag van Moldavië Vlag van IJsland IJsland Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
   
 

Groep I

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie
1 Vlag van België België 6 6 0 0 18 19 1 +18 Geplaatst voor het hoofdtoernooi
2 Vlag van Rusland Rusland 6 5 0 1 15 18 4 +14
3 Vlag van Kazachstan Kazachstan 6 2 1 3 7 8 9 −1
4 Vlag van Cyprus Cyprus 6 2 1 3 7 11 6 +5
5 Vlag van Schotland Schotland 6 2 0 4 6 5 13 −8
6 Vlag van San Marino San Marino 6 0 0 6 0 0 28 −28

Wedstrijden


21 maart 2019
«onderlinge duels»
16.00
Kazachstan Vlag van Kazachstan 3 − 0 Vlag van Schotland Schotland Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan
Toeschouwers: 27.641
Scheidsrechter: Vlag van Servië Srđan Jovanović
Pertsukh Goal 6'
Vorogovskiy Goal 10'
Zaynutdinov Goal 51'
   
 

21 maart 2019
«onderlinge duels»
18.00
Cyprus Vlag van Cyprus 5 − 0 Vlag van San Marino San Marino Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 3.175
Scheidsrechter: Vlag van Estland Juri Frischer
Sotiriou Goal 19' (pen.)Goal 23' (pen.)
Kousoulos Goal 26'
Efrem Goal 31'
Laifis Goal 56'
   
 

21 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
België Vlag van België 3 − 1 Vlag van Rusland Rusland Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel
Toeschouwers: 34.245
Scheidsrechter: Vlag van Roemenië Ovidiu Haţegan
Tielemans Goal 14'
E. Hazard Goal 45' (pen.)Goal 88'
Goal 16' Tsjerysjev
Kreeg geel in de 18e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90e minuutWeggestuurd in de 90e minuut 18', 90' Golovin
   
 

24 maart 2019
«onderlinge duels»
15.00
Kazachstan Vlag van Kazachstan 0 − 4 Vlag van Rusland Rusland Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan
Toeschouwers: 29.582
Scheidsrechter: Vlag van Slovenië Slavko Vinčić
Goal 21'Goal 45+3' Tsjerysjev
Goal 53' Dzjoeba
Goal 63' (e.d.) Beysebekov
   
 

24 maart 2019
«onderlinge duels»
18.00
San Marino Vlag van San Marino 0 − 2 Vlag van Schotland Schotland Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle
Toeschouwers: 4.077
Scheidsrechter: Vlag van Oostenrijk Manuel Schüttengruber
Goal 4' McLean
Goal 74' Russell
   
 

24 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Cyprus Vlag van Cyprus 0 − 2 Vlag van België België Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 8.728
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk François Letexier
Goal 10' E. Hazard
Goal 18' Batshuayi
   
 

8 juni 2019
«onderlinge duels»
18.00
Rusland Vlag van Rusland 9 − 0 Vlag van San Marino San Marino Stadion: Mordovia Arena, Saransk
Toeschouwers: 42.241
Scheidsrechter: Vlag van Zweden Mohammed Al-Hakim
Cevoli Goal 25' (e.d.)Goal 41' (e.d.)
Dzjoeba Goal 31' (pen.)Goal 73'Goal 76'Goal 88'
Koedrjasjov Goal 36'
Smolov Goal 77'Goal 83'
   
 

8 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
België Vlag van België 3 − 0 Vlag van Kazachstan Kazachstan Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel
Toeschouwers: 37.155
Scheidsrechter: Vlag van Bosnië en Herzegovina Irfan Peljto
Mertens Goal 11'
Castagne Goal 14'
R. Lukaku Goal 50'
   
 

8 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Schotland Vlag van Schotland 2 − 1 Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 31.277
Scheidsrechter: Vlag van Noorwegen Ola Hobber Nilsen
Robertson Goal 61'
Burke Goal 89'
Goal 87' Kousoulos
   
 

11 juni 2019
«onderlinge duels»
16.00
Kazachstan Vlag van Kazachstan 4 − 0 Vlag van San Marino San Marino Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan
Toeschouwers: 18.652
Scheidsrechter: Vlag van Polen Bartosz Frankowski
Koeat Goal 45+1'
Fedin Goal 62'
Soejoembajev Goal 65'
Islamchan Goal 79'
   
 

11 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
België Vlag van België 3 − 0 Vlag van Schotland Schotland Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel
Toeschouwers: 32.482
Scheidsrechter: Vlag van Tsjechië Petr Ardeleánu
R. Lukaku Goal 45+1'Goal 57'
De Bruyne Goal 90+2'
   
 

11 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45
Rusland Vlag van Rusland 1 − 0 Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Stadion Nizjni Novgorod, Nizjni Novgorod
Toeschouwers: 42.228
Scheidsrechter: Vlag van Italië Marco Di Bello
Ionov Goal 38'
   
 

6 september 2019
«onderlinge duels»
18.00
Cyprus Vlag van Cyprus 1 − 1 Vlag van Kazachstan Kazachstan Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 5.639
Scheidsrechter: Vlag van Finland Mattias Gestranius
Sotiriou Goal 39' Goal 2' Sjtsjotkin
   
 

6 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
San Marino Vlag van San Marino 0 − 4 Vlag van België België Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle
Toeschouwers: 2.523
Scheidsrechter: Vlag van Roemenië Horațiu Fesnic
Goal 43' (pen.)Goal 90+2' Batshuayi
Goal 57' Mertens
Goal 63' Chadli
   
 

6 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Schotland Vlag van Schotland 1 − 2 Vlag van Rusland Rusland Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 32.432
Scheidsrechter: Vlag van Griekenland Anastasios Sidiropoulos
McGinn Goal 11' Goal 40' Dzjoeba
Goal 59' (e.d.) O'Donnell
   
 

9 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Rusland Vlag van Rusland 1 − 0 Vlag van Kazachstan Kazachstan Stadion: Stadion Kaliningrad, Kaliningrad
Toeschouwers: 31.818
Scheidsrechter: Vlag van Montenegro Nikola Dabanović
Fernandes Goal 89'
   
 

9 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
San Marino Vlag van San Marino 0 − 4 Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle
Toeschouwers: 662
Scheidsrechter: Vlag van Wales Iwan Arwel Griffith
Goal 2'Goal 73' Kousoulos
Goal 39' Papoulis
Goal 75' Artymatas
   
 

9 september 2019
«onderlinge duels»
20.45
Schotland Vlag van Schotland 0 − 4 Vlag van België België Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 25.524
Scheidsrechter: Vlag van Polen Paweł Gil
Goal 9' R. Lukaku
Goal 24' Vermaelen
Goal 32' Alderweireld
Goal 82' De Bruyne
   
 

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
16.00
Kazachstan Vlag van Kazachstan Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan
   
 

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
België Vlag van België Vlag van San Marino San Marino Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel
   
 

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45
Rusland Vlag van Rusland Vlag van Schotland Schotland Stadion: Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou
   
 

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
15.00
Kazachstan Vlag van Kazachstan Vlag van België België Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan
   
 

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
18.00
Cyprus Vlag van Cyprus Vlag van Rusland Rusland Stadion: GSP-stadion, Nicosia
   
 

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
18.00
Schotland Vlag van Schotland Vlag van San Marino San Marino Stadion: Hampden Park, Glasgow
   
 

16 november 2019
«onderlinge duels»
15.00
Cyprus Vlag van Cyprus Vlag van Schotland Schotland Stadion: GSP-stadion, Nicosia
   
 

16 november 2019
«onderlinge duels»
18.00
Rusland Vlag van Rusland Vlag van België België Stadion: Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou
   
 

16 november 2019
«onderlinge duels»
18.00
San Marino Vlag van San Marino Vlag van Kazachstan Kazachstan Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle
   
 

19 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
België Vlag van België Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel
   
 

19 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
San Marino Vlag van San Marino Vlag van Rusland Rusland Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle
   
 

19 november 2019
«onderlinge duels»
20.45
Schotland Vlag van Schotland Vlag van Kazachstan Kazachstan Stadion: Hampden Park, Glasgow
   
 

Groep J

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie
1 Vlag van Italië Italië 6 6 0 0 18 18 3 +15 Geplaatst voor het hoofdtoernooi
2 Vlag van Finland Finland 6 4 0 2 12 8 4 +4
3 Vlag van Armenië Armenië 6 3 0 3 9 12 11 +1
4 Vlag van Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina 6 2 1 3 7 12 11 +1
5 Vlag van Griekenland Griekenland 6 1 2 3 5 7 10 −3
6 Vlag van Liechtenstein Liechtenstein 6 0 1 5 1 1 19 −18

Wedstrijden


23 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45
Bosnië en Herzegovina Vlag van Bosnië en Herzegovina 2 − 1 Vlag van Armenië Armenië Stadion: Stadion Grbavica, Sarajevo
Toeschouwers: 10.000
Scheidsrechter: Vlag van Denemarken Jakob Kehlet