מאיה (הודעות לבורסה)

מאיה (במקור, ראשי תיבות של "מערכת אינטרנט להודעות") היא מערכת שמפעילה הבורסה לניירות ערך בתל אביב, המאפשרת לציבור ולמשקיעים לקבל מידע מקיף על החברות וניירות הערך הנסחרים בבורסה. המערכת מציגה את כל ההודעות שמפרסמות החברות והקרנות הנסחרות, ובכלל זה, דיווחים מידיים, דוחות כספיים, מידע על גיוס הון, שינויים בדירקטוריון ובהנהלה, פיצולים ומיזוגים ודיווחים שוטפים נוספים. כמו כן, מתפרסמות באתר הודעות בורסה שונות, כגון החלטות דירקטוריון הבורסה והוועד הפועל, עדכונים לגבי כללי המסחר, כללי השימור ומדדי הבורסה.

מאיה
מאיה - הודעות לבורסה
סוג אתר אינטרנט
תאריך ההקמה 1999
מייסדים הבורסה לניירות ערך
בעלות הבורסה לניירות ערך
שירותים עיקריים מידע בורסאי
maya.tase.co.il

היסטוריה

אתר מאיה הוקם בשנת 1999 על מנת לאפשר לציבור גישה למידע בורסאי דרך רשת האינטרנט.

בשנת 2014 השיקה הבורסה שני כלים חדשים המאפשרים למשתמשים לקבל עדכונים בזמן אמת על הודעות המתפרסמות במאיה: אפליקציה סלולרית של הבורסה, וחשבון טוויטר של מאיה[1].

באוגוסט 2016 השיקה הבורסה את מערכת מאיה החדשה - הכוללת עיצוב חדש לאתר בעל ממשק משתמש נוח יותר, אפשרויות שיתוף במייל וברשתות חברתיות, אפשרויות חיפוש חדשות, אפשרויות חדשות להתאמה אישית, וכן שינויים ושיפורים נוספים[2].

קישורים חיצוניים

הערות שוליים

  1. ^ אלירן נעים, הבורסה, מאפשרת למשתמשי מערכת ’מאיה’ הודעות מתפרצות באמצעות "טוויטר", באתר כאן נעים, 10 בנובמבר 2014
  2. ^ הבורסה משיקה את מערכת מאיה החדשה; מה התחדש?, באתר גלובס, 23 באוגוסט 2016
מאיה (פירושונים)

האם התכוונתם ל...

מלון דן ירושלים

מלון דן ירושלים (בעבר נקרא בשמות "מלון הייאט" ו"מלון רג'נסי ירושלים") שוכן על מדרונות הר הצופים, בשכונת הגבעה הצרפתית בסמיכות לאוניברסיטה העברית והמרכז הרפואי הדסה, ומשקיף לעבר העיר העתיקה ושכונת שייח ג'ראח. המלון כולל 505 חדרים וסוויטות, והוא המלון הגדול ביותר בירושלים.

נוף ציון

נוף ציון היא שכונה יהודית בדרום-מזרח ירושלים. השכונה בנויה על המורדות הצפון-מזרחיים של הר אצל, בסמוך לשכונת ג'בל מוכאבר ולטיילת ארמון הנציב.

בשכונה שני רחובות שבהם מתגוררות כ-90 משפחות, רובן נמנות עם הציבור הדתי-לאומי. אושרו תוכניות בנייה עבור 255 יחידות דיור נוספות.

השכונה כוללת שני גני ילדים, גן משחקים מעבר ביטחוני[דרושה הבהרה] ושלושה בתי כנסת.

תדיראן

תדיראן היה קונצרן ישראלי שהתמקד בתחומי מוצרי חשמל, אלקטרוניקה ותקשורת והיה בבעלות חברת כור תעשיות. בשיאו היה הקונצרן ממפעלי התעשייה הגדולים בישראל, בשנת 1998 מוזג עם חברת האם כור תעשיות. במהלך שנות ה-90, נמכרו חברות בנות של תדיראן לגופים שונים. בעוד ששם המותג "תדיראן" נשמר על ידי החטיבות השונות, תאגיד תדיראן אינו קיים יותר והחברות השונות הנושאות בשם "תדיראן" נמצאות בבעלות גורמים שונים.

This page is based on a Wikipedia article written by authors (here).
Text is available under the CC BY-SA 3.0 license; additional terms may apply.
Images, videos and audio are available under their respective licenses.